Torby

PAPIEROWE

PAPIEROWE

5 items
FOLIOWE

FOLIOWE

5 items
MATERIAŁOWE

MATERIAŁOWE

2 items
NA WINA

NA WINA

2 items
DODATKI

DODATKI

6 items

Różnego rodzaju torby i torebki z nadrukiem są sprawdzonym sposobem na zareklamowanie swojej działalności. Najbardziej rozpoznawalne, międzynarodowe marki stosują je jako stały element brandingu. Warto podążać tym śladem, ponieważ torby np. z logo firmy to z jednej strony wyjątkowo praktyczny produkt ułatwiający zakupy, a równocześnie skuteczny nośnik pozytywnej informacji, którą można utrwalić w świadomości klienta.

Jako producent oferujemy bogaty wybór toreb z logiem firmy, gwarantując druk na torbach wyróżniający się bardzo dużą trwałością oraz dokładnością.

Torby z logo firmy – umocnij skutecznie wizerunek swojej marki

Do produkcji naszych torebek z logo wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane materiały i papiery o wysokich gramaturach. Projektujemy i realizujemy szeroką gamę modeli, dlatego w naszym asortymencie znajdują się zarówno tanie torby z nadrukiem, jak i oryginalne torebki prezentowe z nadrukiem. Dzięki temu wyroby Full Service Druk są idealne do pakowania zarówno zakupów spożywczych, jak i markowych kosmetyków, odzieży czy obuwia klasy premium. Rewelacyjnie sprawdzają się w butikach, sklepach jubilerskich i innych eleganckich punktach sprzedaży. W naszych torbach z nadrukiem produkty luksusowe jak biżuteria i perfumy zyskują godną siebie oprawę, a jednocześnie przyczyniają się do umocnienia wizerunku danej marki.

Torby z nadrukiem z Full Service Druk nieocenione są również na targach, konferencjach oraz prezentacjach dla kluczowych klientów. Druk na torbach wykonujemy w technologii offsetowej lub fleksograficznej, w efekcie czego nasze wyroby stanowią wyróżniające się precyzją wykonania tło dla chwytliwego hasła reklamowego lub kodu QR przekierowującego do odpowiedniego linku. Wychodzimy także naprzeciw narastającej potrzebie dbania o dobrostan naszej planety. Dla odbiorców promujących trend ekologiczny przygotowaliśmy propozycję atrakcyjnych pod względem formy toreb eko z własnym nadrukiem.

Wykonamy zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami torebki z logo na wina, torby materiałowe z nadrukiem, a także atrakcyjne dodatki, które na długo pozostaną w pamięci osób nimi obdarowanych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych produktów.

Showing 1–12 of 20 results
Toppak A
Czytaj dalej

Osoba Kontaktowa (wymagane)

Telefon

Twój email (wymagane)

Nazwa Firmy

Treść zapytania


Texpak B
Czytaj dalej
Texpak A
Czytaj dalej
Ekopak A
Czytaj dalej
Ekopak B
Czytaj dalej
Plecak lub worek
Czytaj dalej
Rączka
Czytaj dalej
DKT
Czytaj dalej
Koszulka
Czytaj dalej
Market
Czytaj dalej
Torby polipropylenowe
Czytaj dalej
Torby Bawełniane
Czytaj dalej
1 2