Torby

PAPIEROWE

PAPIEROWE

5 items
FOLIOWE

FOLIOWE

5 items
MATERIAŁOWE

MATERIAŁOWE

2 items
NA WINA

NA WINA

2 items
DODATKI

DODATKI

6 items

Różnego rodzaju torby i torebki z nadrukiem są sprawdzonym sposobem na zareklamowanie swojej działalności. Najbardziej rozpoznawalne, międzynarodowe marki stosują je jako stały element brandingu. Warto podążać tym śladem, ponieważ torby np. z logo firmy to z jednej strony wyjątkowo praktyczny produkt ułatwiający zakupy, a równocześnie skuteczny nośnik pozytywnej informacji, którą można utrwalić w świadomości klienta.

Jako producent oferujemy bogaty wybór toreb z logiem firmy, gwarantując druk na torbach wyróżniający się bardzo dużą trwałością oraz dokładnością.

Torby z logo firmy – umocnij skutecznie wizerunek swojej marki

Do produkcji naszych torebek z logo wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane materiały i papiery o wysokich gramaturach. Projektujemy i realizujemy szeroką gamę modeli, dlatego w naszym asortymencie znajdują się zarówno tanie torby z nadrukiem, jak i oryginalne torebki prezentowe z nadrukiem. Dzięki temu wyroby Full Service Druk są idealne do pakowania zarówno zakupów spożywczych, jak i markowych kosmetyków, odzieży czy obuwia klasy premium. Rewelacyjnie sprawdzają się w butikach, sklepach jubilerskich i innych eleganckich punktach sprzedaży. W naszych torbach z nadrukiem produkty luksusowe jak biżuteria i perfumy zyskują godną siebie oprawę, a jednocześnie przyczyniają się do umocnienia wizerunku danej marki.

Torby z nadrukiem z Full Service Druk nieocenione są również na targach, konferencjach oraz prezentacjach dla kluczowych klientów. Druk na torbach wykonujemy w technologii offsetowej lub fleksograficznej, w efekcie czego nasze wyroby stanowią wyróżniające się precyzją wykonania tło dla chwytliwego hasła reklamowego lub kodu QR przekierowującego do odpowiedniego linku. Wychodzimy także naprzeciw narastającej potrzebie dbania o dobrostan naszej planety. Dla odbiorców promujących trend ekologiczny przygotowaliśmy propozycję atrakcyjnych pod względem formy toreb eko z własnym nadrukiem.

Wykonamy zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami torebki z logo na wina, torby materiałowe z nadrukiem, a także atrakcyjne dodatki, które na długo pozostaną w pamięci osób nimi obdarowanych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych produktów.

Showing 1–12 of 20 results
Toppak A
Toppak A
Czytaj dalej

Osoba Kontaktowa (wymagane)

Telefon

Twój email (wymagane)

Nazwa Firmy

Treść zapytania


Texpak B
Texpak B
Czytaj dalej
Texpak A
Texpak A
Czytaj dalej
Ekopak A
Ekopak A
Czytaj dalej
Ekopak B
Ekopak B
Czytaj dalej
Plecak lub worek
Plecak lub worek
Czytaj dalej
torba
Rączka
Czytaj dalej
torba foliowa
DKT
Czytaj dalej
torba foliowa
Koszulka
Czytaj dalej
torba
Market
Czytaj dalej
torba materiałowa
Torby polipropylenowe
Czytaj dalej
torby materiałowe
Torby Bawełniane
Czytaj dalej
1 2