NA WINA

Oferowane torby papierowe charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość oraz walory estetyczne. Do czego można je wykorzystać? Mocne i szczelne torebki papierowe na wino sprawdzą się idealnie na wyjście do swoich przyjaciół na elegancką kolację. Dzięki ich wysokiej jakości wykonania zyskają Państwo pewność, że pakunek jest estetyczny. Szeroki wybór torebki do wina sprawia, że każdy dopasuje egzemplarz do danej sytuacji!

Torebki papierowe na wino - poznaj naszą ofertę

Poza praktycznymi, wygodnymi w użytkowaniu torebkami foliowymi, w naszej ofercie znajdują się także ekologiczne i przy tym niezwykle wytrzymałe torby papierowe na wino. W naszym asortymencie są one dostępne w rozmaitych rodzajach i różnorodnych wariantach kolorystycznych. Torby papierowe na wino różnią się między sobą też wymiarami oraz rodzajem uchwytu, dzięki czemu klient z łatwością dobierze produkt dostosowany do swoich potrzeb. W naszej firmie od lat produkujemy je z dbałością o detale, aby zapewniały każdemu doskonały odbiór wizualny. Torebki papierowe na wino znakomicie potrafią podkreślić atrakcyjność wręczonego alkoholu.

Torebki na wino z nadrukiem

Na każdym z oferowanych przez nas produktów można umieścić nadruk technologią sitodruku lub fleksograficzną. Na hurtowy zakup takiej torebki papierowej na wino z tematycznymi napisami często decydują się dystrybutorzy ekologicznych artykułów papierniczych. Torebka papierowa na wino poddaje się recyklingowi, a to motywuje do jej zakupu klientów dbających o dobro planety. Dzięki przemyślanej konstrukcji i starannemu wykonaniu, akcesorium nadaje się do wielorazowego użytku. Torbę papierową na wino oferujemy w cenie atrakcyjnej dla przedsiębiorców, a przy wyborze formatu, nakładu i oprawy graficznej służymy fachowym doradztwem - zapraszamy do współpracy!

Showing all 2 results
Texpak A
Texpak A
Czytaj dalej

Osoba Kontaktowa (wymagane)

Telefon

Twój email (wymagane)

Nazwa Firmy

Treść zapytania


Toppak A
Toppak A
Czytaj dalej